Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 22 Jun, 2024

25. tysięcy ludzi w Letnicy

25. tysięcy ludzi w Letnicy

W ostatnią  niedzielę 25 kwietnia można było się przekonać jak daleko posunęła się budowa stadionu w Letnicy. Tego dnia zorganizowany dzień otwarty. Oczekiwania organizatorów przeszły najśmielsze oczekiwania, gdzie plac budowy przyszło zobaczyć około 25. tysięcy ludzi. Oprócz zwiedzenia miejsca budowy na przybyłych ludzi czekała masa atrakcji. 
 

Tego dnia można było wznieść się ponad 60. metrów nad ziemią, a wszystko to dzięki dźwigowi, który pojawił się w Letnicy. Dla najmłodszych nie zabrakło również innych ciekawych atrakcji tj. przejażdżki quadami, przejażdżki konno czy pokazy magii w wykonaniu iluzjonisty Ziutiniego.
 

W południe na specjalnie przygotowanej scenie pojawił się zespół gdańskiej Lechii. Piłkarze wraz z trenerem drużyny, Tomaszem Kafarskim zaprezentowali się publiczności i następnie udali się na Traugutta, gdzie o 17.00 czekał ich ligowy mecz z Ruchem Chorzów.
 

Po południu na scenie pojawił się Sławek Bieńka ze swoim zespołem, a później gwiazda dnia - zespół Golden Life. 
 

Zwiedzanie stadionu trwało do godziny 17.00.
 

<embed src=\"http://www.gdansk.tv/video/gddflvplayer.swf\" flashvars=\"&autoplay=false&sound=70&desc=www.gdansk.tv&mylogo=video/logo.png&tracker=&buffer=2&vdo=http://www.gdansk.tv/video/2010/04/25/1.flv\" width=\"468\" height=\"328\" allowFullScreen=\"true\" quality=\"best\" wmode=\"transparent\" allowScriptAccess=\"always\"  pluginspage=\"http://www.macromedia.com/go/getflashplayer\"  type=\"application/x-shockwave-flash\"></embed>
<br />