Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 21 Mar, 2023

18-latek wpadł z narkotykami

18-latek wpadł z narkotykami

Policjanci z Przymorza zatrzymali 18 letniego mieszkańca Gdańska. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej, po tym jak funkcjonariusze znaleźli przy nim ponad 80 porcji narkotyków. W sobotę sąd zadecydował, że młody gdańszczanin najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

W piątkową noc na ul. Czarny Dwór policjanci z Przymorza zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym. Na widok funkcjonariuszy 18-letni gdańszczanin zaczął zachowywać się nerwowo.

Policjanci postanowili sprawdzić co młody mężczyzna ma przy sobie. W kieszeniach jego spodni mundurowi znaleźli kilkadziesiąt srebrnych zawiniątek, w których było ponad 80 porcji amfetaminy i kilka porcji marihuany. 18-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Nastoletni gdańszczanin został przesłuchany przez prokuratora, a do sądu wpłynął wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. W sobotę sąd zadecydował, że zatrzymany 18 latek najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 8 lat pozbawienia wolności.